MAART

3/03/2018

Sportabedevaart

30 km.

79999990 Individueel

Basiliek, Onze-Lieve-Vrouwdreef 8, Oostakker-Lourdes

30 km. I&S: 09.30-10.00

Info: Carine Alluyn, 0479 516253, carine.alluyn@telenet.be.


3/03/2018

Topclubrit 50 km + FT SNA

50-35 km.

70000409 K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw

Café De Koornbloem, Ekkergemstraat 30, Gent

50 & 35 km. I&S: 08.00-14.00

Info: François Bovendaerde, 0498 250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be.

3/03/2018

Toprit 50 km

50 km.

70000454 K.W.C. Sportief - Onze Roem Knesselare

Jeugdlokaal De Flabuit, Prinsengoeddreef 33, Knesselare

50 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Wim Claeys, 09 3740009.


3/03/2018

Toprit 50 km + FT Elkerlyc

50-35 km.

72014021 Wtc Terjoden-Haaltert

Café Elkerlyc, Geraardsbergsesteenweg 130, Erembodegem

50 & 35 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Daniël Coppens, 0497 848575.


3/03/2018

Toprit 50 km + Safarkensrit

50-35 km.

71974005 Wielercentrum - Wachtebeke

Café Rozenhof, Dorp 80, Wachtebeke

50 & 35 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Alex Creve, 0474 382144, wc.wachtebeke@skynet.be.


4/03/2018

Groep A: Knesselare start om 9.00u (Hendrik & Andy), mogelijkheid tot inschrijven rally

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5058275/racefietsroute/aalter-sportief-knesselare-50km 

Groep B: Knesselare start om 9.00u (VW. Katia)


4/03/2018

Ename Classic

72018003 Peloton

Herzele


4/03/2018

Topclubrit 50 km + FT SNA

50-35 km.

70000409 K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw

Café De Koornbloem, Ekkergemstraat 30, Gent

50 & 35 km. I&S: 08.00-11.00

Info: François Bovendaerde, 0498 250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be.


4/03/2018

Toprit 50 km

50 km.

70000454 K.W.C. Sportief - Onze Roem Knesselare

Jeugdlokaal De Flapuit, Prinsengoeddreef 33, Knesselare

50 km. I&S: 08.00-10.00

Info: Wim CLaeys, 09 3740009.


4/03/2018

Toprit 50 km + FT Elkerlyc

50-35 km.

72014021 Wtc Terjoden-Haaltert

Café Elkerlyc, Geraardsbergsesteenweg 130, Erembodegem

50 & 35 km. I&S: 08.00-10.30

Info: Daniël Coppens, 0497 848575.


4/03/2018

Toprit 50 km + Safarkensrit

50-35 km.

71974005 Wielercentrum - Wachtebeke

Café Rozenhof, Dorp 80, Wachtebeke

50 & 35 km. I&S: 08.00-10.00

Info: Alex Creve, 0474 382144, wc.wachtebeke@skynet.be.


10/03/2018

Omloop van Vlaanderen

72018003 Peloton

Gent


10/03/2018

Toprit 75 km + FT De Hert

75-40 km.

71972027 Wtc De Hert - Zottegem

Café De Hert, Kattenberg 4, Zottegem-Erwetegem

75 & 40 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Geert Van Caenegem, 0477 530504, g.vancaenegem@gmail.com.


10/03/2018

Toprit 75 km + FT De Zwarte Kat

75-40 km.

72004004 Wtc De Katte Zelzate

Café De Zwarte Kat, Assenedesteenweg 140, Zelzate

75 & 40 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Gino De Meester, 0495 488194, gino.de.meester@telenet.be.


10/03/2018

Toprit 75 km + FT Dirk en Hubert

75-50 km.

71970006 De Ledecrossers - Lokeren

Parochiezaal Oudenbos, F.Hanusdreef 39 a, Lokeren-Oudenbos

75 & 50 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Walter De Coeyer, 0478 980837, walter.de.coeyer@telenet.be.


10/03/2018

Toprit 75 km + Heirnistochtje

Cyclo: 75-20 km.

Kids: 20 km.

71994002 Wtc Heirnis Gent

Vierde Zaal, Driebeekstraat 2, Gentbrugge

Cyclo: 75 & 20 km. I&S: 08.00-14.00

Kids: 20 km. I: 13.00--13.30

Info: Marc De Poortere, 0495 533887, marc.de.poortere@telenet.be.


11/03/2018

Groep A:Marialoopstart om 9.00u (Hendrik & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5058217/racefietsroute/aalter-sportief-marialoop-54km 

Groep B:Lotenhullestart om 9.00u (VW. Katia)


11/03/2018

Danilith Nokere Koerse Cyclo

72018003 Peloton

Nokere


11/03/2018

Toprit 75 km + FT De Hert

75-40 km.

71972027 Wtc De Hert - Zottegem

Café De Hert, Kattenberg 4, Zottegem-Erwetegem

75 & 40 km. I&S: 08.00-10.00

Info: Geert Van Caenegem, 0477 530504, g.vancaenegem@gmail.com.


11/03/2018

Toprit 75 km + FT De Zwarte Kat

75-40 km.

72004004 Wtc De Katte Zelzate

Café De Zwarte Kat, Assenedesteenweg 140, Zelzate

75 & 40 km. I&S: 08.00-10.00

Info: Gino De Meester, 0495 488194, gino.de.meester@telenet.be.


11/03/2018

Toprit 75 km + Heirnistochtje

Cyclo: 75-20 km.

Kids: 20 km.

71994002 Wtc Heirnis Gent

De Vierde Zaal, Driebeekstraat 2, Gentbrugge

Cyclo: 75 & 20 km. I&S: 08.00-10.30

Kids: 20 km. I: 09.00--09.30

Info: Marc De Poortere, 0495 533887, marc.de.poortere@telenet.be.


17/03/2018

Toprit 100 km + FT

100-50 km.

72010010 De Zware Vrienden Destelbergen

Café Sportvriend, Provinciebaan 126, Kalken

Café Schuttershof, Kerkstraat 61, Stekene.

100 km. I&S: 07.30-13.00

50 km. I&S: 07.30-14.00

Info: Luc Van Damme, 0494 811069, lucvandamme@hotmail.com.


17/03/2018

Toprit 100 km + Voorjaarsrit

100-50 km.

72006003 W.T.C. Nut & Vermaak Sleidinge Vzw

OC Cardijnwijk, Cardijnlaan 2A, Sleidinge

Café Pallieter, Urseldorp 39, Ursel.

100 km. I&S: 07.30-13.00

50 km. I&S: 07.30-14.00

Info: Freddy Schatteman, 0479 660946, freddy.schatteman@telenet.be.


18/03/2018

Groep A: Ursel start om 9.00u (Hendrik & Andy), mogelijkheid tot inschrijven rally

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5058185/racefietsroute/aalter-sportief-ursel-52km 

Groep B: Hansbeke start om 9.00u (VW. Katia)


18/03/2018

Toprit 100 km + FT

100-50 km.

72010010 De Zware Vrienden Destelbergen

Café Sportvriend, Provinciebaan 126, Kalken

Café Schuttershof, Kerkstraat 61, Stekene.

100 km. I&S: 07.30-09.00

50 km. I&S: 07.30-10.00

Info: Luc Van Damme, 0494 811069, lucvandamme@hotmail.com.


18/03/2018

Toprit 100 km + Voorjaarsrit

100-50 km.

72006003 W.T.C. Nut & Vermaak Sleidinge Vzw

OC Cardijnwijk, Cardijnlaan 2 A, Sleidinge

Café Pallieter, Urseldorp 39, Ursel.

100 km. I&S: 07.30-09.00

50 km. I&S: 07.30-10.00

Info: Freddy Schatteman, 0479 660946, freddy.schatteman@telenet.be.


24/03/2018

Toprit 150 km + Pleziertocht

150-65-35 km.

70000618 Wsc Oostakker - Lochristi

Edugo Campus De Brug, Eksaardserijweg 24, Oostakker

150 km. I&S: 07.00-09.00

65 & 35 km. I&S: 07.00-14.00

Café Edemolen, Steenweg op Deinze 148, Nazareth.

150 km. I&S: 07.00-09.00

Info: Ghislain Roels, 0472 949256, ghislain.roels@telenet.be.


24/03/2018

EETFESTIJN WTC AALTER SPORTIEF


24/03/2018

Toprit 150 km + Voorjaarstocht

150-65 km.

71982007 Wieler Toeristen Club Maldegem Vzw

Cafetaria Meos, Bloemestraat 36 d, Maldegem

150 km. I&S: 07.00-09.00

65 km. I&S: 07.00-14.00

Info: Guido Willemarck, 0497 122554, guido.willemarck@skynet.be.


25/03/2018

Groep A: Nazareth start om 9.00u (Hendrik & Andy), mogelijkheid tot inschrijven rally

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5058244/racefietsroute/aalter-sportief-nazareth-55km 

Groep B: Maria Aalter start om 9.00u (VW. Katia)


25/03/2018

Fietstocht Lardenoit

60-42 km.

71974025 Wtc De Sneltrappers Vzw

Café Schuttershof, Kerkstraat 61, Stekene

60 & 42 km. I&S: 08.00-10.00

Info: Jozef Kees, 0475 729761, joekes@skynet.be.


25/03/2018

Memorial Roger Bondue

70-40 km.

70000409 K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw

Café De Koornbloem, Ekkergemstraat 30, Gent

Café Edemolen, Steenweg op Deinze 148, Nazareth.

70 km. I&S: 08.00-10.00

40 km. I&S: 08.00-11.00

Info: François Bovendaerde, 0498 250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be.


31/03/2018

Dwars door Pajottenland

105-65-35 km.

72014021 Wtc Terjoden-Haaltert

Vrije Basisschool Luchtballon, Geraardsbergsesteenweg 77, Erembodegem

105 km. I&S: 07.00-13.00

65 km. I&S: 07.00-14.00

35 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Daniël Coppens, 0497 848575, daniel.coppens@outlook.com.


31/03/2018

Fietstocht Roger Van Severern

105-65-35 km.

72014018 Wtc Destelbergen Sport

Dienstencentrum, Kerkham 3, Destelbergen

Café-Restaurant Polderzicht, Sint-Jansstraat 138, Sint-Jan-in-Eremo.

105 km. I&S: 08.00-13.00

65 & 35 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Jerome Van Severen, 09 3550900, jerome.van.severen@skynet.be.


31/03/2018

We Ride Flanders Cyclo

72018003 Peloton

Oudenaarde