APRIL

1/04/2018

Groep A: Wielsbeke start om 8.30u (Hendrik & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5159465/racefietsroute/aalter-sportief-wielsbeke-68km 

Groep B: Ursel start om 8.30u (VW. Katia)


1/04/2018

Kidsrit Ronde van Vlaanderen

Kids: 24-14 km.

79999990 Individueel

Sportcentrum De Steenhoven, Kerkkouter 40, Herzele

Kids: 24 & 14 km. I: 09.30-09.55-10.00

Info: Stefaan Lauwaert, 0494 511593, stefaan.lauwaert@proximus.be.


2/04/2018

Lenterit

105-70-45 km.

71991002 Wtc ´Calcine´ - Kalken

Zaal Skala, Colmanstraat 51, Kalken

Café Rozenhof, Dorp 80, Wachtebeke.

105 km. I&S: 07.30-10.00

70 & 45 km. I&S: 07.30-10.30

Info: Marcel Braeckman, 0472 454301, marcel.braeckman@scarlet.be.


7/04/2018

Fietstocht Altra Decor

105-60-37 km.

70000466 Aalter Sportief

Taverne Sparrenhof, Lostraat 40, Aalter

105 km. I&S: 07.00-13.00

60 km. I&S: 07.00-14.00

37 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Jean-Luc Grammens, 0473 898499, jeanluc561@telenet.be.


7/04/2018

Klassieker van het Goede Doel - Rit Eregouverneur André Denys

VTT: 60-45 km.

Cyclo: 160-110-70-45-25 km.

72014008 Leierenners

Sporthal, Waalstraat 118, Zulte

Cyclo: 160 km. I&S: 07.30-10.00

Cyclo: 110 km. I&S: 07.30-13.00

Cyclo: 70 & 45 & 25 km. I&S: 07.30-14.00

VTT: 60 & 45 km. I&S: 07.30-14.00

Info: Bart Van Steenberghe, 0495 203158, bart_vansteenberghe@hotmail.com.


8/04/2018

Groep A: Fietstocht Altra Decor  60 KM - start om 8.30u 

Groep B: Landegem start om 8.30u (VW. Katia)


8/04/2018

Fietstocht Unitas Altebra

80-50-20 km.

71972025 Unitas - Steenhuize

Café ´t Berghof, Bergestraat 1, Steenhuize

Café De Steenput, Berg 11, Balegem-Oosterzele.

80 & 50 & 20 km. I&S: 07.30-10.00

Info: André Van Oudenhove, 0478 419934, andre.van.oudenhove@telenet.be.


10-4-2018

Rodelandroute

46 km.

70000409 K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw

Café Merloo, Hundelgemsesteenweg 333, Merelbeke

46 km. I&S: 13.00-14.00

Start in groep om 13.30 uur.

Info: Bovendaerede François, 0498/25.05.39, wielertoerisme@scarlet.be.


14/04/2018

Grensfietstochten

110-55 km.

71995001 Vzw Wielercomite Eeklo

Stededlijk Sportcomplex, Burg. L. Pussemierstraat 157, Eeklo

110 km. I&S: 07.00-13.30

55 km. I&S: 08.00-13.30

Info: Filip Bruneel, 0476 505930, filip.bruneel4@telenet.be.


15/04/2018

Groep A: Ruddervoorde start om 8.30u (Patrick)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5201790/racefietsroute/aalter-sportief-ruddervoorde-68km 

Groep B: Poeke start om 8.30u (VW. Katia)


15/04/2018

Fietstocht Henri Ost

60-40 km.

71989002 Wtc Lambroek Massemen

Café ´t Tonneke, Massemsesteenweg 48, Wetteren

60 & 40 km. I&S: 08.00-10.00

Info: Marc Verleysen, 0477 666796, marc.verleysen@telenet.be.


15/04/2018

Peter Van Petegem Classic

72018003 Peloton

Brakel


21/04/2018

Etixx Classic

72018003 Peloton

Nazareth


21-4-2018

Heirnistochten

VTT: 53-35-25-20 km.

Cyclo: 115-70-50-35 km.

Kids: 20 km.

71994002 Wtc Heirnis Gent

Vierde Zaal, Driebeekstraat 2, Gentbrugge

Cyclo: 115 km. I&S: 07.30-10.00

Cyclo: 70 & 50 & 35 km. I&S: 08.00-14.00

VTT: 53 & 35 & 25 & 20 km. I&S: 08.00-14.00

Kids: VTT. 20 km. I: 13.00-13.25-13.30

Cyclo: Cafe Casino, Gaversesteenweg 609, Merelbeke.

Cyclo: 115 km. I&S: 07.30-10.00

Cyclo: 70 & 50 km. I&S: 07.30-14.00

Info: Marc De Poortere, 0495 533887, marc.de.poortere@telenet.be.


22/04/2018

Groep A: Eede (NL) start om 8.30u (Hendrik)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5201791/racefietsroute/aalter-sportief-eede-70km 

Groep B: Kleit start om 8.30u (Katia)


22/04/2018

WTC De Kring Tourtocht

70-45 km.

72010014 Wtc De Kring Lochristi

Jeugdlokalen Orphanimo, Koning Albertlaan 29 B, Lochristi

70 & 45 km. I&S: 07.30-10.00

Info: Jo Defevre, 0496 289852, jo.defevre@telenet.be.


24/04/2018

Martinusroute

55 km.

71976012 Sportvereniging Zomergem Vzw

Toersport, Bevrijdingstraat 25 A, Zomergem

55 km. I&S: 12.30-13.30

Start in groep om 13.30 uur.

Info: Christian Martens, 0471 925074, secretaris@svzomergem.be.


26/04/2018

Grenstocht

50-30 km.

71982007 Wieler Toeristen Club Maldegem Vzw

Cafetaria Meos, Bloemestraat 36 d, Maldegem

50 & 30 km. I&S: 13.00-18.00

Info: Guido Willemarck, 0497 122554, guido.willemarck@skynet.be.


28/04/2018

Sleinse Cycling Tour

105-60-30 km.

72006003 W.T.C. Nut & Vermaak Sleidinge Vzw

OC Cardijnwijk, Cardijnlaan 2A, Sleidinge

105 km. I&S: 07.00-13.00

60 & 30 km. I&S: 07.00-14.00

Café-Restaurant Polderzicht, Sint Jansstraat 138, Sint-Jan-in-Eremo.

105 km. I&S: 07.00-13.00

60 km. I&S: 07.00-14.00

Info: Freddy Schatteman, 0479 660946, freddy.schatteman@telenet.be.


29/04/2018

Groep A: Asper-Gavere start om 8.30u (Marc Derweduwen)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5201794/racefietsroute/aalter-sportief-asper-72km 

Groep B: Kanegem start om 8.30u (VW. Katia)


29/04/2018

Egmontfietstocht

65-40 km.

71972027 Wtc De Hert - Zottegem

Café De Hert, Kattenberg 4, Zottegem-Erwetegem

65 km. I&S: 07.00-10.00

40 km. I&S: 07.00-10.30

Info: Geert Van Caenegem, 0477 530504, g.vancaenegem@gmail.com.


29/04/2018

Sportvriendtochten

Cyclo: 50-35-25 km.

Kids: 25 km.

72010010 De Zware Vrienden Destelbergen

Café Sportvriend, Provinciebaan 126, Kalken

Cyclo: 50 & 35 & 25 km. I&S: 08.00-10.30

Kids: 25 km. I: 09.00-09.25-09.30

Info: Luc Van Damme, 0494 811069, lucvandamme-7@hotmail.com.