AUGUSTUS

1/08/2018

Zwalm Sportief Rit

54-32 km.

71991001 Wsc Zwalm Sportief

Praatcafé Snooker Prismas, Zuidlaan 47, Zwalm

54 & 32 km. I&S: 13.30-16.30

Info: Lieven Van der Donckt, 0477 516170.


2-8-2018

FT Dwars door Wetteren

50 km.

71989002 Wtc Lambroek Massemen

Café Massemen Plaetse, Dorpsplein 12, 9230 Massemen

50 km. I&S: 13.30-16.00

Info: Marc Verleysen, 0477 666796, marc.verleysen@telenet.be.


4/08/2018

Fietstocht Rapide

105-80-50-25 km.

71993005 W.T.C. Rapide Ophasselt

Café ´t Buitenbeentje, Vuilstraat 5, Smeerebbe-Vloerzegem

105 km. I&S: 07.30-13.30

80 & 50 & 25 km. I&S: 07.30-14.00

Info: Peter Van Nygen, 0496 774063, peter.van.nijgen1@telenet.be.


4/08/2018

Mevaco Rit

115-83-53 km.

72009007 W.T.C. De Flandriens - Vzw

Café ´t Kruisken, Kruisken 1, Adegem

115 & 83 & 53 km. I&S: 07.00-13.00

Info: Armand Dobbelaere, 0497 670152, armand.dobbelaere@telenet.be.


5/08/2018

Groep A: De Katte Zelzate start om 8.30u

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5439135/racefietsroute/aalter-sportief-de-katte 

Groep B: Assebroek start om 8.30u 

5/08/2018

Fietstocht Katte Kermis

60-35 km.

72004004 Wtc De Katte Zelzate

Tent De Donkere Wolk, Denderdreve, Zelzate

60 & 35 km. I&S: 08.00-10.30

Info: Gino De Meester, 0495 488194, gino.de.meester@telenet.be.


7/08/2018

FT De Velodroom

50-35 km.

71970006 De Ledecrossers - Lokeren

Parochiezaal Oudenbos, F.Hanusdreef 39 a, Lokeren

50 & 35 km. I&S: 13.30-15.30

Info: Walter De Coeyer, 0478 980837, walter.de.coeyer@telenet.be.


11/08/2018

De Meurichy rit

75-50-35 km.

72010010 De Zware Vrienden Destelbergen

Meurichy, Dendermondesteenweg 825, Destelbergen

Café Schuttershof, Kerkstraat 61, Stekene.

75 & 50 & 35 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Luc Van Damme, 0494 811069, lucvandamme-@hotmail.com.


11-8-2018

Fietstocht Depa

VTT: 55-40-25 km.

Cyclo: 108-75-40 km.

Kids: 25 km.

71976010 Centrum Sportief Vzw

Café Sparrenhof, Brugsesteenweg 183, Eeklo

Cyclo: 108 & 75 km. I&S: 07.00-14.00

Cyclo: 40 km. I&S: 08.00-14.00

Kids: Cyclo. 25 km. I: 13.00-13.25-13.30

VTT: 55 & 40 & 25 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Marc Standaert, 0493 691911, wtc.centrumsportief@gmail.com.


11-8-2018

Koesterrit tvv Kinderkankerfonds Gent

VTT: 80-45-34 km.

Cyclo: 100-70-50-30 km.

72008023 Wtc Samen Uit Samen Thuis

Lijnwaadmarkt 32, Ename (Oudenaarde)

Cyclo: 100 & 70 & 50 & 30 km. I&S: 07.00-10.00

VTT: 80 & 45 & 34 km. I&S: 07.00-10.00

Info: Pieter Moerman, 0494 052503, koesterrit@samenuitsamenthuis.be.


12/08/2018

Groep A: Baliebrugge start om 8.30u (Patrick)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5438502/racefietsroute/aalter-sportief-baliebrugge 

Groep B: Evergem start om 8.30u 


12/08/2018

Memorial Jos Baes

80-40 km.

72014021 Wtc Terjoden-Haaltert

Café Elkerlyc, Geraardsbergsesteenweg 130, Erembodegem

Café De Matroos, Magerstraat 13, Heusden.

80 km. I&S: 07.30-10.00

40 km. I&S: 08.00-10.30

Info: Daniël Coppens, 0497 848575, daniel.coppens@outlook.com.


14/08/2018

Memorial Robert Cauwels

55-35 km.

71995001 Vzw Wielercomite Eeklo

Stedelijk Sportcomplex, Burg. L.PUssemierstraat 157, Eeklo

55 & 35 km. I&S: 13.00-17.00

Info: Filip Bruneel, 0476 505930, filip.bruneel4@telenet.be.


15-8-2018

Flanders Cyclo & Bike Events

Topclubklassering

VTT: 70-50-30-20 km.

Cyclo: 105-75-40-25 km.

Kids: 20 km.

71974014 Tc De Vrije Vogels - Nazareth

Bedrijfshal Isorex, Stationstraat 190, Gavere

Cyclo: 105 & 75 km. I&S: 07.00-13.00

Cyclo: 40 & 25 km. I&S: 07.30-14.00

VTT: 70 km. I&S: 07.00-13.00

VTT: 50 & 30 & 20 km. I&S: 07.30-14.00

Kids: VTT. 20 km. I: 13.00-13.25-13.30

Info: Gerrit Devenyns, 0476 689685, gerrit.devenyns@telenet.be.


16/08/2018

Tamboerroute

55 km.

71995001 Vzw Wielercomite Eeklo

Stedelijk Sportcomplex, Brug. L.Pussemierstraat 157, Eeklo

55 km. I&S: 12.30-17.00

Start in groep om 13.00 uur.

Info: Filip Bruneel, 0476 505930, filip.bruneel4@telenet.be.

17/08/2018

Veloclub Trapt Deure

50 km.

72014029 Veloclub Trapt Deure

Sporthal Evergem, Kapellestraat 75, Evergem

50 km. I&S: 13.00-17.00

Info: Diëgo Lasseel, 0496 684217, diegolasseel@telenet.be.


18/08/2018

Memorial Romain Vercauter

105-75-55-35 km.

71998005 Wtcl Blijf Jong Assenede Vzw

Sporthal Assenede, Kapellestraat 4, Assenede

105 & 75 & 55 & 35 km. I&S: 07.00-14.00

Info: Lieven Van Hijfte, 0478 850288, lieven.van.hijfte@telenet.be.


18/08/2018

Memorial Tom Simpson

130-105-75-37 km.

70000470 Kon. Gentse Velo Sport

Gentse Roei- en Sportvereniging, Vissersdijk 1, Gent

130 km. I&S: 07.00-10.00

105 km. I&S: 07.00-13.00

75 & 37 km. I&S: 08.00-14.00

Info: Roger Reynvoet, 0494 802890, roels@telenet.be.


19/08/2018

Groep A: Wortegem start om 8.30u (Marc)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5450570/fietsroute/aalter-sportief-wortegem 

Groep B: Huise-Lozer start om 8.30u


19/08/2018

Fietstocht Arnold Standaert

65-35 km.

71971001 Wc Arnold Standaert - Wondelgem

Café Hof van Vlaanderen, Botestraat 10, Wondelgem

65 km. I&S: 07.30-10.00

35 km. I&S: 08.00-11.00

Koffie & Eethuisje De Mistletoe, Veldstraat, Watervliet.

65 km. I&S: 07.30-10.00

Info: Hendrik De Vriesere, 09 2276086, hendrik.de_vriesere@scarlet.be.


25/08/2018

47e FT Slepers - Omloop Dender-Zwalm-Schelde

105-75-60-45-35 km.

70000918 Slepend Wiel - Hillegem

Café Sport, Merehoekstraat 16, Hillegem

105 & 75 & 60 & 45 & 35 km. I&S: 07.30-14.00

Café De Jos, Stationsplein, Lokeren.

105 & 75 km. I&S: 07.30-14.00

Info: Norbert Diependaele, 0479 980414, wtc.sw.hillegem@skynet.be.


25/08/2018

Dranken Engels Cycling Tour

Cyclo: 110-75-50-25 km.

Kids: 25 km.

70000466 Aalter Sportief

Sportcafé Sportcentrum, Lindestraat 17, Aalter

Cyclo: 110 km. I&S: 07.00-13.00

Cyclo: 75 km. I&S: 07.00-14.00

Cyclo: 50 & 25 km. I&S: 08.00-14.00

Kids: Cyclo. 25 km. I: 13.00-13.25-13.30

Cyclo: Café Edemolen, Steenweg op Deinze 148, Nazareth.

Cyclo: 110 km. I&S: 07.00-13.00

Cyclo: 75 km. I&S: 07.00-14.00

Info: Jean-Luc Grammens, 0473 898499, jeanluc561@telenet.be.


26/08/2018

Groep A: Bentille start om 8.30u

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/5438503/racefietsroute/aalter-sportief-bentille 

Groep B: Oostkamp start om 8.30u 


26/08/2018

Meetjeslandse Toertocht

90-50 km.

72013002 Wtc De Leeglopers

Café De Plansjee, Gravenstraat 70, Kaprijke

90 & 50 km. I&S: 07.00-11.00

Info: Sammy Van Overfeld, 0485 550616, wtcdeleeglopers@gmail.com.


29/08/2018

Memorial Luc Goemé en Eric De Vos

60-39 km.

72009007 W.T.C. De Flandriens - Vzw

Café ´t Kruisken, Kruisken 1, Adegem

60 & 39 km. I&S: 13.00-17.00

Info: Armand Dobbelaere, 0497 670152, armand.dobbelaere@telenet.be.


30/08/2018

Memorial Lucien & Marcel

50-30 km.

71972027 Wtc De Hert - Zottegem

Café De Hert, Kattenberg 4, Zottegem

50 & 30 km. I&S: 13.30-17.30

Info: Geert Van Caenegem, 0477 530504, g.vancaenegem@gmail.com.