MAART


4/03/2017Toprit 50 km & Heirnisritje Cyclo: 50-20 km. Kids: 20 km.
WTC Heirnis Gent
Site Joc Gentbrugge, Claragoed 2, Gentbrugge
Cyclo: 50 & 20 km. I&S: 08.00-14.00
Kids: 20 km. I: 13.25-13.25-13.30
Info: De Poortere Marc, 0495/53.38.87, marc.de.poortere@telenet.be.

4-3-2017
Toprit 50 km & Raepespurtritje 50-37 km.
W.T.C. Raepespurters - Lokeren
Café Pompierken, Lepestraat 11, Lokeren
50 & 37 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Rik Boudry, 0498/59.06.05, raepespurters@gmail.com.

4-3-2017
Toprit 50 Km & Voorjaarstrappersritje 50-25 km.
WTC Nellytrappers Boekhoute
Café ´t Meuleken, Meuleken 10, Boekhoute
50 & 25 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Yves Rammeloo, 0476/55.17.06, info@nellytrappers.be.

Zondag 5-3-2017

Clubuitstap

Groep A: Baarle Drongen start om 9.00u (Patrick & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/3131723/racefietsroute/aalter-baarle-aalter

Groep B: St. Joris start om 9.00u (VW. Katia)

5-3-2017
Bikedream Teamtocht VTT: 47-27 km. Kids: 15 km.
Bike Dream Vzw
´t Sportkot Sompelplein 39 B, 9700 Oudenaarde
VTT: 47 km. I&S: 08.00-10.00
VTT: 27 km. I&S: 08.00-10.30 Kids: VTT. 15 km. I: 09.00-09.25-09.30
Info: Ivan Vanden Haesevelde, 0468/198304, bikedream@outlook.com.

5-3-2017
Toprit 50 km & Heirnisritje Cyclo: 50-20 km.
WTC Heirnis Gent
Site Joc Gentbrugge, Claragoed 2, Gentbrugge
Cyclo: 50 & 20 km. I&S: 08.00-10.30
Info: De Poortere Marc, 0495/53.38.87, marc.de.poortere@telenet.be.

5-3-2017
Toprit 50 km & Raepespurtritje 50-37 km.
W.T.C. Raepespurters - Lokeren
Café Pompierken, Lepestraat 11, Lokeren
50 & 37 km. I&S: 08.00-10.30
Info: Rik Boudry, 0498/59.06.05, raepespurters@gmail.com.

5-3-2017
Toprit 50 Km & Voorjaarstrappersritje 50-25 km.
WTC Nellytrappers Boekhoute
Café ´t Meuleken, Meuleken 10, Boekhoute
50 & 25 km. I&S: 08.00-10.30
Info: Yves Rammeloo, 0476/55.17.06, info@nellytrappers.be.

11/03/2017
Omloop van Vlaanderen 140-110-75 km.
Vlaams Wielercentrum Eddy Merckx Strandlaan 3, 9000 Gent
140 km. I&S: 07.30-09.00
110 km. I&S: 07.30-10.00
75 km. I&S: 07.30-11.00
Info: Golazo Sports, 011/459954, info@golazo.com, www.dvvcyclingtour.be.

11-3-2017
Toprit 75 km & Fietstocht SNA 75-40 km.
K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw
Café De Koornbloem, Ekkergemstraat 30, Gent
75 & 40 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Bovendaerde François, 0498/250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be.

11-3-2017
Toprit 75 km & Flandrienritje 75-40 km.
W.T.C. De Flandriens - Vzw
Café t´ Kruisken, Kruisken 1, Adegem
75 & 40 km. I&S: 00.08-13.00
Info: Armand Dobbelaere, 050/716093, armand.dobbelaere@telenet.be.

11-3-2017
Toprit 75 km & FT Dirk en Hubert 75-50 km.
De Ledecrossers - Lokeren
Parochiezaal Oudenbos, F. Hanusdreef 39 A, Lokeren
75 & 50 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Walter De Coeyer, 0478/980837, walter.de.coeyer@telenet.be.

12-3-2017
Danilith Nokere Koerse Cyclo 155-125-90-60 km.
Publieksdorp Danilith, Kruispunt Waregemsestraat-Nokerestraat, Nokere
155 & 125 km. I&S: 07.30-09.00
90 & 60 km. I&S: 08.00-10.30
Info: info@proximuscyclingchallenge.be, +32(0) 2 303 37 24/25, www.proximuscyclingchallenge.be.

Zondag 12-3-2017

Clubuitstap

Groep A:Maldegem start om 9.00u (Patrick & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4633770/racefietsroute/aalter-maldegem-aalter

Groep B:Ursel start om 9.00u (VW. Katia)

12-3-2017
Toprit 75 km & Fietstocht SNA 75-40 km.
K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw
Café De Koornbloem, Ekkergemstraat 30, Gent
75 km. I&S: 08.00-10.00
40 km. I&S: 08.00-11.00
Info: Bovendaerde François, 0498/250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be.

12-3-2017
Toprit 75 km & Flandrienritje 75-40 km.
W.T.C. De Flandriens - Vzw
Café t´ Kruisken, Kruisken 1, Adegem
75 & 40 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Armand Dobbelaere, 050/716093, armand.dobbelaere@telenet.be.

18-3-2017
Toprit 100 km & Huysmanrit 100-50 km.
VZW Wielercomite Eeklo
Evenementenhal, Burg. L. Pussemierstraat 157, Eeklo
100 km. I&S: 07.30-13.00
50 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Filip Bruneel, 0476/505930, filip.bruneel4@telenet.be.

18-3-2017
Toprit 100 km & Safarkensrit 100-50 km.
Wielercentrum - Wachtebeke
Café Het Rozenhof, Dorp 80, Wachtebeke
100 km. I&S: 07.30-13.00
50 km. I&S: 07.30-14.00
Info: Alex Creve, 0474/382144, wc.wachtebeke@skynet.be.

Zondag 19-3-2017

Clubuitstap:

Groep A: Deurle start om 9.00u (Patrick & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4244269/racefietsroute/aalter-deurle-aalter 

Groep B: Poeke start om 9.00u (VW. Katia)

19/03/2017
Ename Classic 144-115-70 km.
De Steenhoven, Kerkkouter 40, 9550 Herzele
144 km. I&S: 07.30-10.00
115 & 70 km. I&S: 07.30-11.00
Info: Golazo Sports, 011/459954, info@golazo.com, www.dvvclingtour.be.

19-3-2017
Toprit 100 km & Huysmanrit 100-50 km.
VZW Wielercomite Eeklo
Evenementenhal, Burg. L. Pussemierstraat 157, Eeklo
100 km. I&S: 07.30-09.00
50 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Filip Bruneel, 0476/505930, filip.bruneel4@telenet.be.

19-3-2017
Toprit 100 km & Safarkensrit 100-50 km.
Wielercentrum - Wachtebeke
Café Het Rozenhof, Dorp 80, Wachtebeke
100 km. I&S: 07.30-08.30
50 km. I&S: 07.30-10.00
Info: Alex Creve, 0474/382144, wc.wachtebeke@skynet.be.

25-3-2017
Koppenberg VMA Cycling Tour
Cyclo: 75-50-40-25 km. Kids: 25 km.
De Koppenbergvrienden Oudenaarde
Dorpshuis De Linde, Berchemweg 250, Oudenaarde-Melden
Cyclo: 75 & 50 & 40 & 25 km. I&S: 07.30-14.00
Kids: 25 km. I: 13.00-13.20-13.30
Info: Willy Meurez, 0472/599303, sam.meurez@ugent.be.

25-3-2017
Toprit 150 km & Pleziertocht 150-65-35 km.
WSC Oostakker - Lochristi
Edugo Campus Glorieux, Sint Jozefstraat 7, Oostakker
150 km. I&S: 07.00-09.00
65 & 35 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Ghislain Roels, 0472/949256, ghislain.roels@telenet.be.

25-3-2017
Toprit 150 km & Voorjaarstocht 150-65 km.
Wieler Toeristen Club Maldegem Vzw
Cafétaria Meos, Bloemestraat 36 D, Maldegem
150 km. I&S: 07.00-09.00
65 km. I&S: 08.00-14.00
Café Edemolen, Steenweg op Deinze 148, Nazareth. 150 km. I&S: 07.00-09.00
Info: Guido Willemarck, 0497/122554, guido.willemarck@skynet.be.


Zaterdag 25-3-2017

Eetfestijn WTC Aalter Sportief

Eetzaal Emmaüs Kleuterschool Brouwerijstraat Aalter 19u


Zondag 26-3-2017

Clubuitstap

Groep A: Bachte Maria Leerne start om 9.00u (Patrick)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4644880/racefietsroute/aalter-bachte-deinze-aalter 

Groep B: Maria Aalter start om 9.00u (VW. Katia)

26-3-2017
Fietstocht Lardenoit 60-42 km.
WTC De Sneltrappers Vzw
Café Schuttershof, Kerkstraat 61, Stekene
60 km. I&S: 08.00-09.00
42 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Jozef Kees, 0475/729761, joekes@skynet.be.

26-3-2017
Memorial Roger Bondue 70-40 km.
K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw
Café De Koornbloem, Ekkergemstraat 30, Gent
70 km. I&S: 08.00-10.00
40 km. I&S: 08.00-11.00
Café Edemolen, Steenweg op Deinze 148, Nazareth. 70 km. I&S: 08.00-10.00
40 km. I&S: 08.00-11.00
Info: Bovendaerde François, 0498/250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be