JULI


1/07/2017

VTT Recht door Aalter VTT: 50-30 km.

Recht Door - Aalter
VTT: 50 & 30 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Gino Vermeire, 0475/318581, t.hoekske.aalter@pandora.be.Voetbalkantine, Sparhoekdreef, Maria-Aalter

1/07/2017
Westerschelderit 108-68-42 km.
TC Houtland - Ertvelde Vzw
Kaffee Het Oude Gemeentehuis, Marktplein 4, Ertvelde
108 km. I&S: 07.00-13.00
68 & 42 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Dany Schaubroeck, 0486/427014, secretariaat.tchoutland@telenet.be.

2/07/2017

Groep A: Evergem Doornzele start om 8.30u (Hendrik - Freddy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4793275/racefietsroute/aalter-sportief-doornzele-71km 

Groep B: Evergem Belzele start om 8.30u (VW. Katia)

2/07/2017
Memorial Hilde & VTT Kruiskapel
VTT: 55-35-28 km.
Cyclo: 50-35 km.
WTC Eksaarde
Voetbalplein FC Eksaarde, Kasteeldreef 2, Eksaarde
Cyclo: 50 & 35 km. I&S: 07.30-10.30
VTT: 55 & 35 & 28 km. I&S: 07.30-10.30
Info: Geert Van Gucht, 0499/965252, geertvangucht@hotmail.com.

4/07/2017
Fietstocht Braeckman 60-35 km.
Kon. Gentse Velo Sport
Gentse Roei en Sportvereniging, Visserdijk 1, Gent
60 & 35 km. I&S: 09.30-14.30
Info: Roger Reynvoet, 0494/802890, roels@pandora.be.

5/07/2017
Fietstocht Glorieux 60-35 km.
WSC Oostakker - Lochristi
Edugo - Campus Glorieux, Sint-Jozefstraat 7, Oostakker
60 & 35 km. I&S: 09.00-15.30
Info: Ghislain Roels, 0472/949256, ghislain.roels@telenet.be.

6/07/2017
Zomerrit Roger Dhuyvetters 50 km.
WTC Den Akker - Maldegem
Cafétaria Sint-Anna, Gidsenlaan, Maldegem
50 km. I&S: 13.30-17.30
Toersport, Bevrijdingstraat 25 A, Zomergem.
50 km. I&S: 13.30-17.30
Info: Rudi Basslé, 0485/575712, rudi.bassle@telenet.be.

8/07/2017
Boekeltochten
VTT: 55-35 km.
Cyclo: 75-45 km.
72011023 Wik Boekel
Voetballokaal WIK Boekel, Boekelbaan, Zwalm
Cyclo: 75 & 45 km. I&S: 08.00-12.00
VTT: 55 & 35 km. I&S: 08.00-12.00
Info: Kurt Eeckhout, 0478/322704, kurt.eeckhout4@telenet.be.

8/07/2017
Flabbaert Cycling Tour & VTT Drongengoed
VTT: 52-42-30-15 km. Kids: 15 km.
Cyclo: 130-95-65-35 km.
K.W.C. Sportief - Onze Roem Knesselare
Sporthal Flabbaert, Prinsengoeddreef 33, Knesselare
Cyclo: 130 km. I&S: 07.00-10.00
Cyclo: 95 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 65 & 35 km. I&S: 08.00-14.00
VTT: 52 & 42 & 30 & 15 km. I&S: 08.00-14.00 Kids: VTT. 15 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: Wim Claeys, 09/3740009, wielerverenigingknesselare@gmail.com.

9/07/2017

Groep A: Knesselare Flabbaert Cycling Tour"Ster v/h Meetjesland"start om 8.00u

Groep B: Knesselare start om 8.30u (VW. Katia)

9/07/2017
Dwars door het Waasland 85-65-35 km.
WTC ´Calcine´ - Kalken
Zaal Skala, Colmanstraat 51, Kalken
85 & 65 & 35 km. I&S: 07.30-10.00
Info: Marcel Braeckman, 0472/754301, marcel.braeckman@scarlet.be.

9/07/2017 - Flabbaert Cycling Tour
Flabbaert Cycling Tour & VTT Drongengoed
VTT: 52-42-30-15 km.. Kids: 15 km.
Cyclo: 98-65-35 km.
K.W.C. Sportief - Onze Roem Knesselare
Sporthal Flabbaert, Prinsengoeddreef 33, Knesselare
Cyclo: 98 km. I&S: 07.00-09.00
Cyclo: 65 & 35 km. I&S: 08.00-10.00
VTT: 52 & 42 & 30 & 15 km. I&S: 08.00-10.00
Kids: VTT. 15 km. I: 09.00-09.25-09.30
Info: Wim Claeys, 09/3740009, wielerverenigingknesselare@gmail.com.

12/07/2017
Memorial Henk Noordhoek 60-40 km.
WTC De Katte Zelzate
Café De Zwarte Kat, Assenedesteenweg 140, Zelzate
60 & 40 km. I&S: 13.30-17.00
Info: Gino De Meester, 0495/488194, gino.de.meester@telenet.be.

15/07/2017 - ! ! ! A F G E L A ST ! ! !
Buljesfietstocht 105-60-40 km.
Sportkomiteit - Heusden Vzw
Zaal Basisschool De Parel, Steenvoordestraat 13, Heusden
105 km. I&S: 07.30-10.30
60 & 40 km. I&S: 08.30-14.00
Café De Paling, Schonenberg 7, Sint-Lievens-Esse.
105 km. I&S: 07.30-10.30
60 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Brigitte Van Wassenhove, 09/2525549, brigittevanwassenhove@skynet.be.

15/07/2017 - "Ster v/h Meetjesland"
Ledeganck Cyclo & VTT
VTT: 50-25-15 km. Kids: 15 km.
Cyclo: 105-65-35 km.
VZW Wielercomite Eeklo
Sportcomplex, B.L. Pussemierstraat 157, Eeklo
Cyclo: 105 & 65 km. I&S: 07.00-13.30
Cyclo: 35 km. I&S: 08.00-14.00
VTT: 50 & 25 & 15 km. I&S: 08.00-14.00 Kids: VTT. 15 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: Filip Bruneel, 0476/505930, filipbruneel4@telenet.be.

16/07/2017

Groep A: St. Jan in Eremo (Hendrik) start om 8.30u

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4810178/racefietsroute/aalter-sportief-sint-jan-in-eremo-70km

Groep B: Eeklo start om 8.30u (VW. Katia)

16/07/2017
FT St. Lucia Memorial Jean Slagmulder 75-45 km.
Slepend Wiel - Hillegem
Café Sport, Merehoekstraat 16, Hillegem
75 & 45 km. I&S: 07.30-09.30
Café Matroos, Magerstraat 13, Heusden-Destelbergen.
75 & 45 km. I&S: 07.30-09.30
Info: Norbert Diependaele, 0479/980414, wtc.sw.hillegem@skynet.

18/07/2017
Fietstocht Eksaarde 50-35 km.
WTC Eksaarde
Voetbalplein FC Eksaarde, Kasteeldreef 2, Eksaarde
50 & 35 km. I&S: 13.00-16.00
Info: Geert Van Gucht, 0499/965252, geertvangucht@hotmail.com.

21/07/2017
Ster van SNA
VTT: 75-45-25 km. Kids: 20 km.
Cyclo: 135-105-85-60-30 km.
K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw
Voetbalkantine, Kleinkouterken 13, St- Denijs Westrem
Cyclo: 135 km. I&S: 07.00-10.00
Cyclo: 105 & 85 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 60 & 30 km. I&S: 08.00-14.00
VTT: 75 km. I&S: 08.00-13.00
VTT: 45 & 25 km. I&S: 08.00-14.00 Kids: VTT. 20 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: François Bovendaerde, 0498/250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be.

22/07/2017
´t Kruiskens Tour 105-55 km.
105-55 km.
72009007 W.T.C. De Flandriens - Vzw
Café ´t Kruisken, Kruisken 1, Adegem
105 & 55 km. I&S: 07.00-13.00
Café De Gouden Appel, Dorp 16, Boekhoute.
105 & 55 km. I&S: 07.00-13.00
Info: Armand Dobbelaere, 0497/670152, armand.dobbelaere@telenet.be.

22/07/2017
Memorial Jos Baes 80-40 km.
WTC Terjoden-Haaltert
Café Elkerlyc, Geraadsbergsesteenweg 130, Erembodegem
80 km. I&S: 07.30-14.00
40 km. I&S: 08.00-14.00
Café De Matroos, Magerstraat 13, Heusden.
80 km. I&S: 07.30-14.00
40 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Daniël Coppens, 0497/848575, daniel.coppens@outlook.com.

23/07/2017

Groep A: Zevergem (Hendrik) start om 8.30u

https://www.routeyou.com/en-be/route/view/4824431/race-cycle-route/aalter-sportief-zevergem-70km 

Groep B: Nevele start om 8.30u (VW. Katia)

23-7-2017
Fietstocht Martin Wallez 75-45-25 km.
WTC Sint Andries Strijpen
OC Strijpen, Sint-Andriessteenweg 64, Zottegem
75 & 45 & 25 km. I&S: 07.30-09.30
Info: Stefaan Wanzeele, 0473/241428, stefaan.wanzeele1@telenet.be.

29/07/2017
26e Rochustochten & Memorial Pascal Van Huyck
VTT: 73-52-37-25 km.
Cyclo: 135-105-75-50-25 km.
Kids: 25 km.
WTC-Lbc De Zwervers Vzw
Sporthal De Kluize, Sportstraat 5, Oosterzele
Cyclo: 135 & 105 km. I&S: 07.30-10.00
Cyclo: 75 & 50 & 25 km. I&S: 07.30-14.00 Kids: Cyclo. 25 km. I: 13.00-13.25-13.30
VTT: 73 km. I&S: 07.30-12.00
VTT: 52 & 37 & 25 km. I&S: 07.30-14.00
Info: Freddy De Backer, 0477/336033, freddy.debacker@ugent.be.

29/07/2017 - "Ster v/h Meetjesland"
Memorial Van Rie
110-65-30 km.
Wieler Toeristen Club Maldegem Vzw
Cafétaria Meos, Bloemestraat 36 D, Maldegem
110 km. I&S: 07.00-13.00
65 & 30 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Guido Willemarck, 0497/122554, guido.willemarck@skynet.be.

30/07/2017

Groep A: St. Kruis - Brugge (Hendrik) start om 8.30u

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4835624/racefietsroute/aalter-sportief-sint-kruis-brugge-71km 

Groep B: Assebroek start om 8.30u(VW. Katia)

30/07/2017
26e Rochustochten & Memorial Pascal Van Huyck
VTT: 73-52-37-25-20 km. Kids: 20 km.
Cyclo: 105-75-50-25 km.
WTC-Lbc De Zwervers Vzw
Sporthal De Kluize, Sportstraat 5, Oosterzele
Cyclo: 105 km. I&S: 07.30-09.00
Cyclo: 75 & 50 & 25 km. I&S: 07.30-10.00
VTT: 73 km. I&S: 07.30-09.00
VTT: 52 & 37 & 25 & 20 km. I&S: 07.30-10.00 Kids: VTT. 20 km. I: 09.00-09.25-09.30
Info: Freddy De Backer, 0477/336033, freddy.debacker@ugent.be.