APRIL


1-4-2017
Dwars door Pajottenland 120-70-40-25 km.
WTC Terjoden-Haaltert
Vrije Basisschool Luchtballon, Geraardsbergsesteenweg 77, Ermbodegem
120 km. I&S: 07.00-12.30
70 km. I&S: 07.00-14.00
40 & 25 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Daniël Coppens, 0497/848575, daniel.coppens@outlook.com.</p>

1-4-2017
Fietstocht Roger Van Severen 105-65-35 km.
WTC Destelbergen Sport
Sportbar ´t Meer, Koedreef Destelbergen
105 km. I&S: 08.00-13.00
65 & 35 km. I&S: 08.00-14.00
Café Restaurant Polderzicht, Sint Jansstraat 139, Sint Jan in Eremo. 105 km. I&S: 08.00-13.00
65 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Van Severen J, 09/3550900, jerome.van.severen@skynet.be.

1/04/2017
Ronde van Vlaanderen - We Ride Flanders 230-180-130-75 km.
Evenementenhal De Qubus, Lindestraat, Oudenaarde
130 km. I&S: 07.00-09.00
75 km. I&S: 07.00-10.00
Antwerpen : Gedempte Zuiderdokken.
230 & 180 km. I&S: 07.00-08.00
Info: Golazo Sports, 011/459954, info@golazo.com

Zondag 2/04/2017

Clubuitstap

Groep A: Dentergem start om 8.30u (Patrick & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4657671/racefietsroute/aalter-dentergem-aalter-aangepaste-route 

Groep B: Kleit start om 8.30u (VW. Katia)

2-4-2017
Kidsrit Dorp van de Ronde Kids: 25 km.
Sportcentrum De Steenhoven, Kerkkouter 40, Herzele
Kids: Cyclo. 25 km. I: 09.30-09.55-10.00
Info: Stefaan Lauwaert, 0494/511593, stefaan.lauwaert@proximus.be.

2-4-2017
Sleinse Voorjaarsrit 60-30 km.
W.T.C. Nut & Vermaak Sleidinge Vzw
OC Cardijnwijk, Cardijnlaan 2 A, Sleidinge
60 & 30 km. I&S: 08.00-10.00
Café Duivenlokaal, Lodorp 103, Lotenhulle.
60 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Freddy Schatteman, 0479/660946, freddy.schatteman@telenet.be.

2-4-2017
Sportvriend Tochten Cyclo: 50-35-25 km. Kids: 25 km.
De Zware Vrienden Destelbergen
Café Sportvriend, Provinciebaan 126, Kalken
Cyclo: 50 & 35 & 25 km. I&S: 08.00-10.30 Kids: 25 km. I: 09.00-09.25-09.30
Info: Van Damme Luc, 0494/811069, lucvandamme-7@hotmail.com.

8/04/2017
Fietstocht Altra Decor 105-60-37 km.
Aalter Sportief
Taverne Sparrenhof, Lostraat 40, Aalter
105 km. I&S: 07.00-13.00
60 km. I&S: 07.00-14.00
37 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Jean-Luc Grammens, 0473/898499, jeanluc561@telenet.be.

8/04/2017
Klassieker van het Goede Doel - Rit eregouverneur André Denys
VTT: 60-45 km.
Cyclo: 150-100-65-45-25 km.
Leierenners
Sporthal, Waalstraat 118, Zulte
Cyclo: 150 km. I&S: 07.30-10.00
Cyclo: 100 km. I&S: 07.30-13.00
Cyclo: 65 & 45 & 25 km. I&S: 07.30-14.00
Cyclo: Cyclo: Groepstart 65 km - Herdenkingsrit André Denys om 09.00 uur.
VTT: 60 & 45 km. I&S: 07.30-14.00
Info: Bart Van Steenberghe, 0495/203158, bart_vansteenberghe@hotmail.com.

Zondag 9/04/2017

Clubuitstap

Groep A: Rieme-Ertvelde start om 8.30u (Patrick & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4384723/racefietsroute/aalter-rieme-ertvelde-aalter 

Groep B: Kanegem start om 8.30u (VW. Katia)

9/04/2017
Fietstocht Unitas / Altebra Cyclo: 80-50-20 km. Kids: 20 km.
Unitas - Steenhuize
Café ´t Berghof Bergestraat 1, Steenhuize
Cyclo: 80 & 50 & 20 km. I&S: 07.30-10.00
Kids: 20 km. I: 09.00-09.25-09.30
Cyclo: Café Massemen Plaetse, Dorpsplein 12, Massemen.
Cyclo: 80 & 50 km. I&S: 07.30-10.00
Info: André Van Oudenhove, 0478/419934, andre.van.oudenhove@telenet.be.

11/04/2017
Rodelandroute 1 46 km
K.W.C. Sport Na Arbeid-Gent Vzw
Café Merloo, Hundelgemsesteenweg 333, Merelbeke
Vrije start. I&S: 13.00-14.00
Start in groep om 13.30 uur.
Info: Bovendaerde François, 0498/250539, sna.gent-wielertoerisme@scarlet.be.

15-4-2017
Grensfietstocht - Vlaamse Grimpeur Challenge 160-110-55 km.
VZW Wielercomite Eeklo
Cafétaria Sporthal Eeklo, B.L. Pussemierstraat 157, Eeklo
160 km. I&S: 07.00-09.00
110 & 55 km. I&S: 07.00-13.30
Café Feestzaal Rimalin, Beaucarnestraat 21, Oudenaarde.
160 km. I&S: 07.00-09.00
Info: Filip Bruneel, 0476/505930, filip.bruneel4@telenet.be.

15/04/2017
Peter Van Petegem Classic 166-139-115-87 km.
KAHO Sint-Lieven (Campus Dirk Martens), Kwalestraat 154 Aalst
166 & 139 km. I&S: 07.30-10.00
115 & 87 km. I&S: 07.30-11.00
Info: Golazo Sports, 011/459954, info@golazo.com, www.cyclingtour.be.

Zondag 16/04/2017 PASEN

Clubuitstap

Groep A: Aarsele start om 8.30u (Patrick & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4683720/racefietsroute/aalter-deinze-tielt-aalter 

Groep B: Beernem start om 8.30u (VW. Katia)

16-4-2017
Fietstocht Massemen Plaetse 50 km.
WTC Lambroek Massemen
Café Massemen Plaetse, Dorpsplein 12, Massemen
50 km. I&S: 08.00-10.00
Info: Marc Verleysen, 0477/666796, marc.verleysen@telenet.be.

17-4-2017
Lenterit
105-70-45 km.
WTC ´Calcine´ - Kalken
Zaal Skala, Colmanstraat 51, Kalken
105 km. I&S: 07.30-10.00
70 & 45 km. I&S: 07.30-10.30
Café Rozenhof, Dorp 80, Wachtebeke.
105 km. I&S: 07.30-10.00
70 & 45 km. I&S: 07.30-10.30
Info: Marcel Braeckman, 0472/754301, marcel.braeckman@scarlet.be.

22-4-2017
Heirnistochten
VTT: 53-35-25-20 km. Kids: 20 km.
Cyclo: 115-70-50-35 km.
WTC Heirnis Gent
Vierde Zaal, Driebeekstraat 2, Gentbrugge
Cyclo: 115 km. I&S: 07.30-10.00
Cyclo: 70 & 50 & 35 km. I&S: 07.30-14.00
VTT: 53 & 35 & 25 & 20 km. I&S: 08.00-14.00 Kids: VTT. 20 km. I: 13.00-13.25-13.30
Cyclo: Café Casino, Gaversesteenweg 609, Merelbeke.
Cyclo: 115 km. I&S: 07.30-10.00
Cyclo: 70 & 50 km. I&S: 07.30-14.00
Info: Marc De Poortere, 0495/533887, marc.de.poortere@telenet.be.

Zondag 23/04/2017

Clubuitstap

Groep A: Loppem start om 8.30u (Patrick & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4505969/racefietsroute/aalter-loppem-aalter 

Groep B: Grammene start om 8.30u (Katia)

23/04/2017
Andrea Tafi Classic 140-85-40-25 km.
De Kuip, Parklaan 1, Ninove
140 km. I&S: 07.30-09.30
85 km. I&S: 08.00-09.30
40 & 25 km. I&S: 08.00-10.30
Info: info@proximuscyclingchallenge.be, +32(0) 2 303 37 24/25, www.proximuscyclingchallenge.be.

23-4-2017
Tourtocht WTC De Kring 70-45 km.
WTC De Kring Lochristi
Jeugdlokalen Orphanimo, Koning Albertlaan 29 B, Lochristi
70 & 45 km. I&S: 07.30-10.00
Info: Jo Defevre, 0496/289852, jo.defevre@telenet.be.

25/04/2017
Martinusroute 57 km.
Sportvereniging Zomergem Vzw
Toersport, Bevrijdingstraat 25 A, Zomergem
57 km. Vrije start van 12.30 tot 13.30 uur. Start in groep om 13.30 uur.
Info: Walter De Bal, 0477/488983, walter.d.bal@skynet.be.

26/04/2017
Grenstocht 50 km.
Wieler Toeristen Club Maldegem Vzw
Cafétaria Meos, Bloemestraat 36 D, Maldegem
50 km. I&S: 13.00-18.00
Info: Guido Willemarck, 0497/122554, guido.willemarck@skynet.be.

29/04/2017
Davitamon Classic
Cyclo: 200-145-100-80-50 km. Kids: 25 km.
VZW De Wielervrienden Nazareth
Sporthal Nazareth, Drapstraat 76, Nazareth
Cyclo: 200 & 145 km. I&S: 07.00-10.00
Cyclo: 100 & 80 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 50 km. I&S: 07.00-14.00
Kids: 25 km. I: 13.00-13.25-13.30
Cyclo: Start in Groep 25 km familie om 13.45 uur.
Info: Jo Delbaere, 0479/780860, info@davitamonclassic.be.

29-4-2017
Sleinse Cycling Tour 105-60-30 km.
W.T.C. Nut & Vermaak Sleidinge Vzw
OC Cardijnwijk, Cardijnlaan 2 A, Sleidinge
105 km. I&S: 07.00-13.00
60 & 30 km. I&S: 07.00-14.00
Café Polderzicht, Sint Jansstraat 138, Sint-Jan-in-Eremo.
105 km. I&S: 07.00-13.00
60 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Freddy Schatteman, 0479/660946, freddy.schatteman@telenet.be.


30-4-2017 Clubuitstap

Groep A: Wannegem Lede start om 8.30u (Patrick & Andy)

https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/3166616/racefietsroute/aalter-wannegem-lede-aalter 

Groep B: Maldegem start om 8.30u (VW. Katia)


30-4-2017
Egmontfietstocht 65-40 km.
WTC De Hert - Zottegem
Café De Hert, Kattenberg 4, Zottegem
65 km. I&S: 07.00-10.00
40 km. I&S: 07.00-10.30Info: Geert Van Caenegem, 0477/530504, g.vancaenegem@gmail.com.